BZX55C68-TAP
MFR.Part #
BZX55C68-TAP
JLCPCB Part #
C3741633
Description
1 Independent 100nA@51V 200Ω 500mW 51Ω 64V~72V 68V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS