BZX85C18-TAP
MFR.Part #
BZX85C18-TAP
JLCPCB Part #
C3738348
Package
DO-41
Description
1 Independent 1.3W 16.8V~19.1V 18V 20Ω 500nA 500Ω DO-41 Zener Diodes ROHS