BZX55B6V2-TR
MFR.Part #
BZX55B6V2-TR
JLCPCB Part #
C3729745
Description
1 Independent 100nA@2V 10Ω 2Ω 500mW 6.08V~6.32V 6.2V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS