BZM55B6V2-TR
MFR.Part #
BZM55B6V2-TR
JLCPCB Part #
C3735060
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@2V 10Ω 200Ω 500mW 6.08V~6.32V 6.2V SOD-80 Zener Diodes ROHS