BZX55B3V9-TAP
MFR.Part #
BZX55B3V9-TAP
JLCPCB Part #
C3737493
Description
1 Independent 2uA@1V 3.82V~3.98V 3.9V 500mW 600Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS