RER40F3400RC02
MFR.Part #
RER40F3400RC02
JLCPCB Part #
C7278444
Description
340Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance