BZX55B24-TAP
MFR.Part #
BZX55B24-TAP
JLCPCB Part #
C5605494
Description
1 Independent 100nA@18V 220Ω 23.5V~24.5V 24V 500mW 80Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS