RN50E3201BRE6
MFR.Part #
RN50E3201BRE6
JLCPCB Part #
C3459135
Description
-65℃~+175℃ 3.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors