BFC237522301
MFR.Part #
BFC237522301
JLCPCB Part #
C3794640
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300pF 400V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS