BZX384C10-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C10-G3-08
JLCPCB Part #
C6474748
Description
10V 200mW 200nA@7V 20Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS