BFC237527682
MFR.Part #
BFC237527682
JLCPCB Part #
C3789822
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 6.8nF ±3.5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS