BZX384B39-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B39-E3-08
JLCPCB Part #
C17254408
Description
130Ω 200mW 39V 50nA@27.3V SOD-323 Zener Diodes ROHS