VS-70HFR120
MFR.Part #
VS-70HFR120
JLCPCB Part #
C506391
Package
DO-203AB
Description
-65℃~+180℃ 1 Independent 1.25kA 1.2kV 1.35V@220A 70A 9mA DO-203AB Diodes - General Purpose ROHS