Y092640R0000T12L
MFR.Part #
Y092640R0000T12L
JLCPCB Part #
C1486461
Description
-55℃~+150℃ 40Ω 8W Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors