BZT55C30-GS18
MFR.Part #
BZT55C30-GS18
JLCPCB Part #
C3741386
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@22V 220Ω 28V~32V 30V 500mW 80Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS