BZT55B33-GS18
MFR.Part #
BZT55B33-GS18
JLCPCB Part #
C5605334
Description
1 Independent 100nA@24V 220Ω 32.4V~33.6V 33V 500mW 80Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS