BZT55C22-GS08
MFR.Part #
BZT55C22-GS08
JLCPCB Part #
C7093689
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@16V 20.8V~23.3V 220Ω 22V 500mW 55Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS