BZT55B47-GS08
MFR.Part #
BZT55B47-GS08
JLCPCB Part #
C17684309
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
100nA@36V 110Ω 47V 500mW QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS