BZT55C15-GS18
MFR.Part #
BZT55C15-GS18
JLCPCB Part #
C5583691
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@11V 110Ω 13.8V~15.6V 15V 30Ω 500mW QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS