BZT55B3V6-GS08
MFR.Part #
BZT55B3V6-GS08
JLCPCB Part #
C6522701
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 2uA@1V 3.52V~3.68V 3.6V 500mW 600Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS