BZT55B3V3-GS18
MFR.Part #
BZT55B3V3-GS18
JLCPCB Part #
C5566264
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 2uA 3.24V~3.36V 3.3V 500mW 600Ω 90Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS