P0805H1781FGT
MFR.Part #
P0805H1781FGT
JLCPCB Part #
C4349172
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS