BZT55B13-GS18
MFR.Part #
BZT55B13-GS18
JLCPCB Part #
C5566227
Description
1 Independent 100nA@10V 110Ω 12.74V~13.26V 13V 26Ω 500mW QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS