BZT55B20-GS18
MFR.Part #
BZT55B20-GS18
JLCPCB Part #
C5605328
Description
1 Independent 100nA@15V 19.6V~20.4V 20V 220Ω 500mW 55Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS