RN55E6340DRSL
MFR.Part #
RN55E6340DRSL
JLCPCB Part #
C3464238
Description
-65℃~+175℃ 125mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors