BZT52C33-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C33-E3-08
JLCPCB Part #
C5342960
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@25V 31V~35V 33V 40Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS