TNPW12062K98BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW12062K98BETY
JLCPCB Part #
C4204245
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.98kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount