BZT03C18-TAP
MFR.Part #
BZT03C18-TAP
JLCPCB Part #
C3714541
Description
1 Independent 1.3W 16.8V~19.1V 18V 1uA@25V 6Ω SOD-57 Zener Diodes ROHS