BZT03C110-TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT03C110-TR
JLCPCB Part #
C1980701
Package
SOD-57
Description
1 Independent 1.3W 104V~116V 110V 1uA@82V 250Ω SOD-57 Zener Diodes ROHS