Y175050R0000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y175050R0000V0L
JLCPCB Part #
C1494137
Package
Plugin,D12.7xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 750mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS