BZM55C8V2-TR
MFR.Part #
BZM55C8V2-TR
JLCPCB Part #
C3741018
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA 500mW 7.7V~8.7V 8.2V SOD-80 Zener Diodes ROHS