BZM55B8V2-TR
MFR.Part #
BZM55B8V2-TR
JLCPCB Part #
C7093360
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@6.2V 500mW 50Ω 50Ω 8.04V~8.36V 8.2V SMD Zener Diodes ROHS