BZM55C30-TR3
MFR.Part #
BZM55C30-TR3
JLCPCB Part #
C5605064
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@22V 220Ω 220Ω 28V~32V 30V 500mW SMD Zener Diodes ROHS