BZM55C22-TR
MFR.Part #
BZM55C22-TR
JLCPCB Part #
C3730361
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@16V 20.8V~23.3V 220Ω 22V 500mW 55Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS