Y006211K4000T9L
MFR.Part #
Y006211K4000T9L
JLCPCB Part #
C1493175
Description
-55℃~+125℃ 11.4kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS