RNC55H1072DSRE665
MFR.Part #
RNC55H1072DSRE665
JLCPCB Part #
C3493627
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors