BZG05B7V5-M3-18
MFR.Part #
BZG05B7V5-M3-18
JLCPCB Part #
C6755920
Description
1.25W 1uA@4.5V 3Ω 7.5V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS