Y1629100R000D0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1629100R000D0W
JLCPCB Part #
C4170316
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 100Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount