RN60E1273FRSL
MFR.Part #
RN60E1273FRSL
JLCPCB Part #
C1805622
Description
-65℃~+175℃ 127kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors