BZG05B12-HM3-18
MFR.Part #
BZG05B12-HM3-18
JLCPCB Part #
C5565825
Description
1 Independent 1.25W 11.76V~12.24V 12V 350Ω 500nA@9.1V 9Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS