BZG03B15-M3-18
MFR.Part #
BZG03B15-M3-18
JLCPCB Part #
C5604900
Description
1 Independent 1.25W 10Ω 14.7V~15.3V 15V 1uA@11V ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS