BZG03C22-M3-18
MFR.Part #
BZG03C22-M3-18
JLCPCB Part #
C6522447
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 15Ω 1uA@16V 20.8V~23.3V 22V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS