BZG03C47-M3-18
MFR.Part #
BZG03C47-M3-18
JLCPCB Part #
C7223629
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 1uA@36V 44V~50V 45Ω 47V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS