BZG03C33-M3-18
MFR.Part #
BZG03C33-M3-18
JLCPCB Part #
C7093216
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 15Ω 1uA@24V 31V~35V 33V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS