BZG03C10-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C10-HM3-08
JLCPCB Part #
C7093185
Description
1 Independent 1.25W 10V 10uA@7.5V 4Ω 9.4V~10.6V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS