BZG03C130-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C130-HM3-08
JLCPCB Part #
C5583899
Description
1 Independent 1.25W 124V~141V 130V 1uA@100V 300Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS