MBA02040C7150FCT00
MFR.Part #
MBA02040C7150FCT00
JLCPCB Part #
C1380121
Description
-55℃~+155℃ 400mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS