BZG03C100-HM3-18
MFR.Part #
BZG03C100-HM3-18
JLCPCB Part #
C5583879
Description
1 Independent 1.25W 100V 1uA@75V 200Ω 94V~106V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS