CW01025R00HB12
MFR.Part #
CW01025R00HB12
JLCPCB Part #
C3502800
Description
-65℃~+350℃ 13W 25Ω Wirewound Resistor ±3% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors