BZG03B160-HM3-18
MFR.Part #
BZG03B160-HM3-18
JLCPCB Part #
C5604903
Description
1 Independent 1.25W 156.8V~163.2V 160V 1uA@120V 350Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS